V čom budeme lepší v roku 2017?

Novoročné predsavzatia neobišli ani nás. Rozhodli sme sa ešte zvýšiť kvalitu našich webových riešení pre klientov.

Pýtate sa, ako to chceme dosiahnuť?

Tu je niekoľko noviniek, ktoré si pri vytváraní webových stránok v roku 2017 zaužívame ako štandard. Aj týmto chceme prispieť k lepšej kvalite odovzdaných webových stránok klientom, či už sa jedná o jednostránkový web alebo zložitý internetový obchod.

SSL certifikát

SSL certifikát znamená lepšie zabezpečenie webových stránok. Keďže Google pri vyhľadávaní uprednostňuje weby s SSL certifikátom (poznáte podľa začiatku názvu webu: https), budeme od tohto roku všetky webové stránky robiť už len so zabezpečením HTTPS.

Základné SEO

Ktorý web si pozriete: ten na prvej strane výsledkov vyhľadávania alebo na tretej či štvrtej strane?

Určite aj Vy patríte k tým, ktorí sa sústredia na prvé najpresnejšie výsledky vyhľadávania.  Kvalitné titulky, nadpisy a popisy webových stránok v zdrojom kóde sme zaradili medzi základy našej práce. Vďaka tomu budú webové stránky našich klientov na popredných miestach vyhľadávacích stránok.

Copywriting

Dobre napísané texty sú významným krokom k úspechu u Vašich zákazníkov. Preto texty dodané klientom zoberie do rúk náš copywriter a upraví ich tak, aby boli štylisticky správne, ľahko čitateľné a pútavo napísané.

Želáme všetkým našim klientom len to najlepšie v novom roku a veľa odhodlania a radosti pri napĺňaní vlastných predsavzatí!

Ak sa chcete s nami podeliť o svoje novoročné predsavzatie, napíšte nám na webon@webon.sk